Denní spisy

× Letní čas

30. března 2008 v 10:30 | MašličKa
Bré ránko,
ten Letní čas mi teda zatím moc nevyhovuje .Vstávat o hodinu dřív je nad mí síly .Ale zase je dobrý,že bude večer vidět .Těšíte se někdo zejtra do školy ? shocked.gif image by soonisnever Já teda ne .Možná tak akorát na Vaška (kluk který se mi líbí) .Ale ještě jedna dobrá věc by tu byla 22-2.gif image by Salisko.Zejtra máme totiž taky vybiku .Tak já jdu teď oběhnout sb a pak..možná něco přidám .Tak pá inlove.

× Udělala jsem nový menu :)

29. března 2008 v 17:58 | MašličKa
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org,
možná jste si všimli,že jsem udělala nový menu .A k tomu taky new design .Doufám,že se líbí .A děkuju za pochvalu designu 25-2.gif image by Salisko.Jsem ráda,že se líbí love X-D.A taky už jsem udělala první GFX,jak už jste si asi někdo všiml .Jsem dělala úkol z aj a kousek úkolu z přírodovědy,ale př si ještě musím dodělat ooh.Tak já jdu něco přidat,pá.

× Zdá se mi to,nebo ne ?

29. března 2008 v 10:46 | MašličKa
Ahuj zlatka,
já nevím jestli se mi to jenom zdá,nebo ne shocked.gif image by soonisnever.Asi nevíte o čem mluvím co ? Prostě se mi zdá,že je můj blog nějakej suchej .Chtěla bych ho něčím oživit,ale zatím mě nic nenapadá .Nemáte někdo nějaký nápad ? Kdyžtak písněte,předem děkuju inlove.Jinak,jak jsem včera říkala,že bych šla ven,tak jsem nakonec šla Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.S best kámojdama,jsme nejdřív zašly do Glóbusu a pak jsme byly venku .Byla sranda 121.gif.Tak já jdu oběhnout sb a pak možná změním design .Tak pá .

× Jéé dneska je krásně <3

28. března 2008 v 14:12 | MašličKa
Ahujdáá,
je u vás taky tak krásně ? U nás je skvěle .Přemýšlela jsem,že bych šla ven,ale nemám s kým tak nic.Jinak dneska škola za moc nestála,jsme měli 3 češtiny ooh.Sloh,mluvnici a čtení,psaní .Takže děs.Ale jednu dobrou stránku to má.Se mi líbí jeden kluk z áčka (my jsme béčko) a oni měli dneska vybiku Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.Takže to bylo zas dobrý.Půjdu oběhnout sb a pak taky něco přidám,nebo budu dělat grafiku yes.gif image by soonisnever.Tak páško .

× Místo těláku test..:/

27. března 2008 v 13:56 | MašličKa
Ahojda,
dneska jsme měli mít tělák a místo toho jsme psali takovej test z matiky.Takže moje těšení na tělák opadlo ooh.Jinak to dneska ve škole docela ušlo,jsem dostala 2 z vl cheerful.A taky jsme měli přeházený hodiny,kvůli tomu testu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.Takže nic moc .Dneska budu asi doma a tak toho přidám víc 19.gif.A ještě něco..nechcete někdo spřátelit ? angel Mňo nic,tak já jdu něco připad,hojda 181.gif.

× Vítám tě

26. března 2008 v 19:39 | MašličKa
Ahoj,
tak vás tady vítám.Tenhle blog jsem si založila,protože jsem svůj bývalej (?) blog pozastavila a já jak se znám bych bez blogu moc dlouho nevydržela Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket.A chtěla jsem zase začít od začátku,protože abych se přiznala,mě tyhle blogový začátky i baví 19.gif.Blog jsem založila odpoledne,ale to jsem jen udělala design a rubriky a pak jsem musela na takovou přípravku dead.Ta dneska docela ušla,jsme dostali přímací zkoušky na nečisto (z čj) a při matice jsme psali takovej zkušební test a mě chyběli 4 otázky,tak to bylo taky docela dobrý wink.Pak jsem měla ještě trénink a teď jsem tu.Ale už tu moc dlouho být nemůžu,protože je od osmi Katka .Tak já jdu něco přidat,zatím 181.gif.
 
 

Reklama